Prasková

Crazy komedie Sni dál – neřeš věk a žij řeší téma kariéra vs. rodina

Sni dál-neřeš věk je autorskou crazy komedií Marka Dobeše, kde Simona Prasková a Jana Vaculíková dostávají výrazné herecké příležitosti. Představení diváci poprvé uvidí v předpremiéře 24. října 2023 v Divadle Bez Hranic. Slavnostní premiéra se pak uskuteční dne 27. října 2023. V těchto dnech produkce spustila předprodej vstupenek v ceně 350 korun., které jsou k dostání na pokladně Divadla Bez Hranic.

 „Na první pohled by se mohlo zdát, že to naše představení je taková komedie pro zasmání. Ale opak je pravdou. Ve své podstatě je to odraz životů, které žije většina z nás. Honíme se za kariérou, stále se snažíme jít za nějakým štěstím, které nám mezitím utíká mezi prsty.  Hlavní sdělení naší komedie je v tom, že všechno snažení je k ničemu, když za sebou každý nemáme to základní. Rodinu a děti. Protože bez toho se uspokojivé kariéry ani pravého štěstí nedobereme,“ říká představitelka jedné z hlavních rolí Simona Prasková.  

Realizační tým se svého štěstí dobral

 

Usmálo se na ně v podobě laskavé podpory a pomoci finančních partnerů a donátorů. Přispět na zdárnou realizaci projektu může každý fanda humoru a divadla, a to prostřednictvím platformy Startovač.

„Jsme vděční za jakoukoliv podporu od vás diváků, našich příznivců, přátel. Zároveň patří mé velké poděkování všem našim partnerům. Díky jejich štědrosti se můžeme spolu s diváky těšit na společná setkání při každém jednom uvedením naší komedie,“ děkuje z pozice producentky Simona Prasková.

Generálním partnerem představení je česká IT společnost ZCOM.cz s.r.o., která nabízí svým klientům bezpečné datové úložiště. Poděkování produkce patří též dalším partnerům, kterými jsou, DFK Bohemians 1905, z. s., Radovan Šubín, Petr Dolejs Koch, Alfedus, spol. s r.o, Špička fitness s.r.o. – Studio Ella,  Ing. Kamila Bělohradová – Dětské Fotbalové Dresy by Daniel33, Libuška Horáčková – WINDBERGER & SON s,r.o. A velký dík patří též Divadlu Bez Hranic, pražská scéna.