Zahrada Bubec

Zahrada Bubec v pražských Řeporyjích zahajuje jarní program

Po loňské revitalizaci okolí ateliéru sochaře Čestmíra Sušky v pražských Řeporyjích se na jaře otevírá veřejnosti v plné kráse Zahrada Bubec. Zahrada nabídne zajímavé lektorské programy školám a rodinám s dětmi, ale i možnost relaxace jakémukoliv návštěvníkovi.  

První letošní akcí bude 19. března Vítání jara, na které zdejší obyvatelé a místní komunita poradí, jak by měla jarní Zahrada vypadat a co by v jejím programu nemělo chybět.

Jen tři dny po Vítání jara nabídne Zahrada Bubec výtvarné dílny a workshopy pro zájemce všech generací. Nedílnou součástí budou sousedské slavnosti, divadelní představení či oslavy svátků a tradic. Oficiálně se Zahrada Bubec otevře 22. dubna v rámci oslav Dne Země.

Zahrada Bubec myslí i na maminky s malými dětmi – od 26. dubna se v Řeporyjích mohou například pravidelně scházet na dopoledních minibazarech s dětským oblečením a hračkami. Stejně tak rodinám s dětmi budou určené kutilské workshopy, na kterých se naučí vytvářet předměty z přírodního nebo recyklovaného materiálu.