MIchal Horáček

Malostranská beseda zve v září na zvučná jména. Zahrají Michalové Horáček a Prokop nebo Lili Marlen

V Malostranské besedě odpálila zářijový program FUNKY BESEDA s kapelou Top Dream Company. Hudební program pak v následujících týdnech doplní koncertní recitál Michala Horáčka Na cestě, folkové vystoupení Žalman & spol, koncert akustického tria Prokop – Andršt – Hrubý i večer ve znamení Miroslava Vitouše a Jiřího Stivína 2 s názvem LEGENDY V BESEDĚ.

V září se návštěvníci v Malostranské besedě mohou těšit na řadu zajímavých interpretů. Už v úterý (6. 9.) se opět představí Martin Němec s Lili Marlen. Dalším taháků zářijového programu v Malostranské besedě je například Michal Horáček, který se u nás 16. září zastaví se svým koncertním recitálem Na cestě, mapujícím jeho pestrou uměleckou tvorbu.

Hudební fajnšmekři se pak mohou těšit na společné vystoupení basistky Miroslava Vitouše a flétnisty Jiřího Stivína, které se uskuteční v sobotu 24. dubna.

Dále pak kupříkladu 26. září zahraje folková legenda Žalman & spol. O tři dny později je na programu komorně laděné vystoupení tria Michal Prokop, Jan Hrubý a Luboš Andršt. Celý měsíc pak v Malostranské besedě uzavře mladá kapela Špuntkvaně.

foto: wikipedia.org