loňského roku

Únor v Malostranské besedě bude hrát folkově, rockově i v rytmu futuristických šansonů

Bratři Ebenové, Traband, Krausberry, Ester Kočičková, Jan Spálený, Druhá tráva a řada dalších vynikajících muzikantů zahraje v rámci únorového hudebního programu v Malostranské besedě.

Hned začátkem 2. a 3. února čeká fanoušky dobré folku dvojkoncert oblíbených a osobitých Bratrů Ebenů,  pro které je klub Malostranská beseda i jeho letní scéna na Střeleckém ostrově vždy divácky úspěšné. Následně bude Malostranská beseda hostit ve čtvrtek 4. února folk-rockový Traband a na konci pracovního týdne v pátek 5. února zveme všechny fanoušky blues-rocku a hard-rocku, protože hrát bude kapela Krausberry.

V dalších únorových dnech pak program hudebního klubu Malostranská beseda nabídne například šansonový večer v režii Ester Kočičkové a Luboše Nohavici (11. 2.), blues-jazzový koncert multiinstrumentalisty, skladatele a textaře Jana Spáleného & ASPM (17. 2.), vystoupení zpěváka, skladatele a kytaristy Jana Kalouska (20. 2.) či kabaret Milana Markoviče (21. 2.).

Fanoušci se mohou dále těšit také na kapelu Lili Marlene, která žánrově směřuje k rockově futuristickým šansonům a jejíž koncerty jsou vždy plné energie. Určitě si ji v úterý 23. února nenechte ujít. Pro příznivce Roberta Křesťana a Druhé trávy, kteří nestihli lednové koncerty, mám dobrou zprávu. V samém závěru měsíce jsou na programu další dva koncerty v rámci šňůry k čtvrtstoletí skupiny. Přijďte s nimi oslavit 28. a 29. února.

Kompletní program naleznete na stránkách www.malostranska-beseda.cz.