Ponrepo#minidyzajn

Tváří Ponrepo#minidyzajn je americký herec Trent Garrett

Populární hollywoodský herec a model Trent Garrett, známý z řady oblíbených seriálů a filmů, jako je například Kriminálka New York (CSI: NY), nafotil se svou přítelkyní Terezou Kačerovou a dvouměsíčním synkem exkluzivní fotografie k Ponrepo#minidyzajn , který se uskuteční 20. února v centru Prahy v kavárnĕ kina Ponrepo

“Ústředním tématem konceptu Ponrepo#minidyzajnu je setkávání. Jsme moc rádi, že se Trent Garret rozhodl podpořit český design a české návrháře. Přijďte se inspirovat setkáním s vybranými designéry u jejich tvorby, kávy či koláčku!”, říká Terezie Tunková, zakladatelka Dyzajn marketu.

Projektem#minidyzajn chtějí pořadatelé propojit jednotlivé tvůrce s návštěvníky. Zkrátka, aby prožili pohodový den, kdy návštěvník i autor budou mít opět k sobě blíž a zároveň uvnitř pod střechou v pohodlí malé kavárny. V kavárně a kině Ponrepo se na návštěvníky Ponrepo#minidyzajn bude těšit 19 vybraných tvůrců.

Autoři projektu slibují také atraktivní doprovodný program s názvem Lunapark filmových vynálezů. Jeho cílem je představit  mimo jiné kino Ponrepo, kde se akce koná. Nejen děti se mohou během dne zabavit zhlédnutím krátkých filmů a pohádek, a tak se inspirovat k vytvoření vlastního příběhu na filmovém workshopu, který bude rovněž součástí akce, a hravou formou všechny zájemce zasvětí do tajů kinematografie.