Skupina Slza podpoří koncertem nemocné děti

Zlatým hřebem charitativního odpoledne Babí léto na Střeláku ve prospěch organizace  Můj nový život bude v sobotu 19. září koncert skupiny SLZA. Skupina se stala hudební senzací loňského roku, kdy doslova vtrhla na naší hudební scénu s hitem Lhůta záruční.

Babí léto na Střeláku vypukne tuto sobotu od 14:00. Hostit ho bude pražský Střelecký ostrov. Velké zábavní odpoledne bude určené především dětem. Odpolední maratón hudby a tance nabídne kromě spousty legrace také možnost pomoci dobré věci.

Přítomní diváci se budou moci během akce zúčastnit finanční sbírky, jejíž výtěžek poputuje na konto projektu Můj nový život, který také celý program na Střeleckém ostrově pořádá. Projekt se zaměřuje na podporu onkologicky nemocných dětí, ať již v právě probíhající léčbě či po ní. Nemocným dětem však pomůžete již jen svou přítomností. Neváhejte proto a přijďte nás podpořit na Střelák!

V rámci programu se můžete těšit na taneční vystoupení street dance show, ale také na představení divadélka Romaneto nebo hudební produkci DJ Kartmena. Malé diváky dozajista také potěší vystoupení hudební formace Pískomil se vrací, která pro změnu v loňském roce vyprodala Lucerna Music Bar a pravidelně koncertuje po celé České republice.

foto: Archiv skupiny Slza