Řeč emocí

Řeč emocí vás naučí se naslouchat a porozumět svým emocím

Řeč emocí je o tom, že emoce – zejména temné a nerespektované – v sobě obsahují obrovské množství energie. Všichni víme, co se může stát, když je vytěsníme nebo slepě vyjádříme. Neobejdeme se bez nich. Pokud se chcete umět spolehnout na schopnosti svého těla ve chvíli, kdy se dostaví emoce, začtěte se do knihy Řeč emocí empatické léčitelky Karly McLarenové. 

Řeč emocí čtivou a poutavou formou vysvětluje, jak se ke svým emocím stavět, jak uchopit jejich životně důležitou moudrost, která pomůže najít rozřešení těžkých situací a vnitřní rovnováhu. Předkládá praktická cvičení k celému spektru pocitů – od hněvu, strachu a studu až k žárlivosti, smutku, radosti… Pomocí těchto cvičení se naučíte obratně pracovat s vlastními emocemi i s pocity druhých lidí. Kniha Řeč emocí je v dnešní době mimořádně potřebným zdrojem revolučních informací a dovedností.

„Současné chápání emocí dalece zaostává za chápáním téměř všech ostatních životních oblastí. Umíme mapovat svět a dělit atom, očividně však neumíme pochopit nebo ovládat své přirozené emoční reakce na vnější podněty. A tak chceme-li si „dobít“ baterie“, zabýváme se stravováním a fyzickou kondicí, přitom však ignorujeme ten nejbohatší energetický zdroj, který vlastníme ­– své emoce,“ píše Karla McLarenová.

Karla McLarenová je oceňovanou spisovatelkou, jejíž průlomový přístup k emocím ji provedl cestou od uzdravení vlastních traumat z dětství přes profesionální dráhu empatické léčitelky až k dnešnímu studiu sociologie, neurologie a kognitivní a sociální psychologie. Je autorkou pěti knih a šesti audiokurzů sebeléčení.