Mladí titáni

Přicházejí Mladí Titáni!

Mladí Titáni do toho! je komiks pro děti od sedmi let, který přináší humorný pohled na svět dospívajících superhrdinů. Tenhle komiks je inspirovaný i u nás vysílaným animovaným seriálem, který přináší příběhy někdy až na pokraji grotesky. Komiks sází na svět dětské party a na zábavné a krátké historky. Skupina mladých hrdinů (vedena Batmanovým parťákem Robinem) sice bojuje se zločinem, ale taky řádí na minigolfu, u počítačových her, prožívá první lásky a má problémy se svými rodiči (zvláště pokud jsou těmi rodiči vládci pekel).

V týmu najdete Batmanova parťáka Robina (který se snaží mít všechno pod kontrolou), vesmírnou hrdinku Starfire (která má trochu problém s pozemskými zvyklostmi), temnou kouzelnici Raven (se slabostí pro poníky), či nerozlučné parťáky Beast Boye (se schopností se proměnit v jakékoliv zvíře… jen bude zelené) a i z Ligy spravedlnosti známého Cyborga. A samozřejmě, občas zaskočí i nějací další slavní hrdinové a padouši. 

Série Mladí Titáni do toho! se objevila poprvé v televizi v roce 2013 a slavila velký úspěch. Byla nominována na téměř všechny dětské ceny a rychle si vysloužila komiksovou sérii ve stejném zábavném duchu i úspěšný celovečerní film.

Mladí Titáni do toho! u nás vychází pod značkou CREW KIDS. Tou jsou označovány komiksy, které mohou číst předškoláci (např. komiks Mimoni) i děti na prvním stupni základních škol.  Pro lepší orientaci na titulech CREW KIDS naleznete i věkové doporučení. Jejich smyslem a cílem je pomocí zajímavých témat i postav přitáhnout děti ke čtení. Témata tomu odpovídají – zejména velkou roli hraje přátelství či rodina. Pod tuto značku patří jak humorné knížky, které znají děti z televize a filmů (Bart Simpson, SpongeBob), tak hravě dobrodružné fantasy příběhy. Mezi nimi kraluje fantasy komiks Kůstek, který začne od září 2018 vycházet v barevné verzi právě pod značkou CREW KIDS. Kůstek byl jednou z přelomových knih, která v USA přilákala děti zpátky do knihoven, a u nás by to mohlo být podobné.