#minidyzajn

#minidyzajn aneb páté dyzajnové setkání v Týnské literární kavárně

Již popáté Dyzajn market představí svůj jedinečný projekt s názvem #minidyzajn. Tentokrát v Týnské literární kavárně v sobotu 18. června mohou návštěvníci prožít pohodový den s 28 českými tvůrci. “Týnskou literární kavárnu jsme se rozhodli naplnit českým dyzajnem, protože si myslíme, že dyzajn a knihy mají mnoho společného. Proto se v rámci doprovodného kulturního programu můžete těšit i na autorské čtení.” říká Markéta Štindlová, produkční projektu Týnská literární kavárna #minidyzajn.

Návštěvníkům se představí značky By Myyna, Meander nebo Rozmar, specializující se na originální grafiku a knihy. Srdce se rozbuší milovníkům originálních šperků a doplňků u tvůrců Artistkami, Honza, Intimity, květinových čelenek a věnců La petit joie, Lekuca, šperkům z provazů Ropes, Vitália Art, Socho Art, Simona Kafková nebo Skynet. Milovnice originální módy si přijdou na své u značek Fraise, Ina Fantasy, La Klara nebo Punktura.  Návštěvníci budou moci doplnit své šatníky i o kvalitní kabelky, tašky a batohy od Art-Yvah, Brašnářství Brůžek nebo třeboňskou značku Two Lines. Chybět nebudou ani bytové doplňky, jako například porcelán od Jany Krejčovské, Go maps, Srna, nebo ručně vyráběná mýdla a kosmetika od značek Embrace soaps a Pěna dní.

V rámci doprovodného programu pod záštitou nakladatelství Meander se  malý i velcí návštěvníci mohou těšit od 14:00 na autorské čtení s workshopem – Galerie aneb Arturovo dobrodružství s Marcelou Konárkovou. Od 16:00 pak na autorské čtení – Dědeček s Tomášem Zahrádkou.

Týnská literární kavárna #minidyzajn se uskuteční v sobotu 18. června od 12:00 do 19:00  v Týnské literární kavárně (Týnská 6, Praha 1). Skvělá atmosféra, spousta dobrot, plno knih a dyzajnérů. Akce je zdarma a dog friendly.