Mikuláš v Malostranské besedě v rámci Gram Bazaaru přinese gramodesky

Šesté pokračování Gram Bazaaru pořádá magazín Full Moon opět ve spolupráci se známým kulturním prostorem Malostranská beseda. Mikulášská edice vinylové burzy a výměnného bazaru pro všechny fanoušky gramodesek, record shopy a labely se uskuteční v sobotu 5. prosince od 14:00. Odpoledne bude jako vždy zasvěceno obchodu a večerní část koncertům – vystoupí skupiny Mullholand Blue, Inheritance a Veena. Koncertní část vypukne ve 20:00 a k tanci a poslechu zahrají také Tábor City Truckers dj’s.

Gram Bazaar není akcí jen pro obchodníky, výrobce a profesionály, naopak. Hlavní zásadou je, že se jí může účastnit každý. Protože každý má doma několik desek, které by někomu jinému udělaly mnohem větší radost. Přijďte je prodat, koupit, nebo vyměnit! Účast na šestém Gram Bazaaru přislíbily tyto obchody a labely: Black Vinyl Bazar, Damage Done, Day After, Happy Feet, Indies, Magick Disk Musick, Malarie, Minority Records, Musictown, Muzeum hudby Tábor, Phono.cz, Piper Records, Polí pět, Rekomando, Starcastic, Vinyl Records. Speciální nabídky a slevy jsou už tradicí.

Na večerní koncert budou od pátku 2. října v předprodeji vstupenky v hodnotě 100,- Kč, na místě budou ty zbylé k dispozici za 160,- Kč.