Bratři Ebenové

V Malostranské besedě v lednu zahrají Bratři Ebenové, Robert Křesťan s Druhou trávou nebo Sto zvířat  

Robert Křesťan a Druhá Tráva, Bratři Ebenové, Sto zvířat, Vltava či Magnum Jazz Bigband jsou jedni z mála vybraných jmen, která zahájí hudební rok 2017 v pražské Malostranské besedě. Leden bude patřit i Divadlu Zaseto, Improlize či kabaretu Milana Markoviče. Chybět nebude ani svébytné Divadlo Zaseto s představením E49 – problémy na silnici.

Zaseto je známé pro svou originální autorskou tvorbu plnou moderního, nekonvenčního a současného humoru. Premiérově soubor hrál v Malostranské besedě vloni, ale pro nadšení diváků se k nám v novém roce opět vrací. A to konkrétně v neděli 22. ledna od 19 hodin.

Své další pokračování bude mít také Improliga neboli zápasy v divadelní improvizaci, kterým nechybí zábava, hravost i napětí ze hry. Večer proběhne v pondělí 30. ledna. O den později se diváci mohou vypravit na kabaretní program Na plnú hu(d)bu, jenž probíhá v režii známého slovenského herce a moderátora Milana Markoviče a hudebního dua Páni Bratia.

Po nabitém hudebním roku 2016 v Malostranské besedě nezahálí a hned v lednu nabídnou návštěvníkům výjimečné muzikanty a hned tři dvojkoncerty –  Robert Křesťan a Druhá tráva, Bratři Ebenové a Sto zvířat. První zmiňovaní zahrají 8. a 9. ledna, následovat budou Ebeni 16. a 17. ledna a hned po nich 18. a 19. ledna Sto zvířat.

V lednu se v Malostranské besedě rovněž objeví kapela Magnum Jazz Bigband, která v Praze vystoupí po delší době v pátek 6. ledna. Z dalšího programu lze zmínit akusticko-progresivní skupinu Epydemye, na kterou se fanoušci mohou těšit v neděli 15. ledna, dále například ve čtvrtek 26. ledna zahraje kultovní Vltava nebo v sobotu 28. ledna polští Voo Voo s českou předkapelou Jull Dajen.