Lili Marlen

Lili Marlene dnes večer odhalí svůj rockově šansonový háv

Sedmičlenná formace Lili Marlene v čele s Martinem Němcem a s jedinečným hlasem zpěvačky Dáši Součkové přenese už dneska večer diváky do světa futuristického šansonu a nabídne jim mix skladeb z vydaných alb Tango Desolato a Vrány a havrani.

Lili Marlene nelze přehlédnout a přeslechnout. A to zejména díky jedinečné Dáše Součkové, která svým podmanivým a charismatickým altem dává výraz celé kapele. Ale jsou to i další vynikající muzikanti, díky nimž a jejich hráčským schopnostem v kombinaci s nápaditými texty Martina Němce si Lili Marlene nachází své věrné fanoušky po celé České republice.

Lili Marlene je autorským projektem hudebníka Martina Němce. Vznikla v roce 2002 a žánrově se pohybuje v oblasti futuristického či rockového šansonu. V současné době hraje ve složení Martin Němec (klávesy, kapelník), Dáša Součková (zpěv), Jan Šobr (kytara), Miroslav Barabáš (trubka, zpěv), Pavel Nedoma (klávesy, programování), Petr Kohut (baskytara) a Radek Doležal (bicí). Vydali dvě alba – v roce 2008 Tango Desolato a v roce 2014 Vrány a havrani.

Dnes se Lili Marlene představí od 20,30 hodin v hudebním klubu Malostranské besedy, kde je kapela častým účinkujícím. Rovněž tak nechyběla a chybět nebude v programové nabídce open air koncertů v rámci letní scény Malostranské besedy Letňák – Léta pro Pražany na Střeleckém ostrově.