Letní tlení

Letní tlení na Střeleckém ostrově nabídne volnočasový program pro děti i dospělé pod vedením Vypsané fiXy

Ve čtvrtek 18. srpna zažije pražský Střelecký ostrov letní zábavu v režii kapely Vypsaná fiXa. Na programu je od 15 hodin akce s názvem Letní tlení, která dětem a jejich rodičům nabídne nejrůznější škálu pohybových, odpočinkových i kulturních aktivit a soutěží. Celý den pak završí ve 20 hodin energií nabitý koncert Vypsané fiXy.

Kdo chce zjistit, jak vypadá Letní tlení v představě kapely Vypsaná fiXa, ať dorazí 18. srpna na pražský Střelecký ostrov. Pro děti bude od 15 hodin připraven Krásný dětský den, který přinese spoustu zajímavých aktivit jako lanový park, loutkové divadlo, sokolníka, žonglérskou dílnu či sérii ekologicky zaměřených soutěží a dovedností. Od 17 hodin pak vystoupí kapela Mixle v Piksle, která během svého koncertu pokřtí zbrusu nové album. V případě nepřízně počasí se dětský program přenese do prostor Malostranské besedy. Akcí bude provázet bavič Lukáš Pavlásek.

Program rovněž myslí na dospělé návštěvníky a rodiče dětí. V průběhu dětského odpoledne, který potrvá až do 19 hodin, jim budou k dispozici místní pláže s lehátky pro odpočinek. Večer si pak mohou užít energií našlápnutý koncert Vypsané fiXy. Kapela začne hrát ve 20 hodin.