Laura a její tygři v pražské Malostranské besedě zahraje svůj vánoční koncert

Černé kalhoty a funky drive, černé brýle a soulová naléhavost, černé kravaty a jazzová elegance, bílé košile a rocková energie to všechno je kapela Laura a její tygři. Na koncert do Besedy opět přiveze nezaměnitelnou směs soulu, funku, jazzu a rocku, která publikum spolu s pozitivní myslí a náladou velmi snadno a rychle strhne.

Pražskou Malostranskou besedu rozproudí energická Laura a její tygři, V úterý 22. prosince, kde zde od 20,30 hodin odehraje svůj vánoční koncert. Vstupenky jsou k dispozici v prodejní síti Ticketstream za 150 korun.

Kapelu v roce 1985 založil Karel Šůcha. Na kontě má více než 1 600 koncertů v Česku i zahraničí, 12 vydaných alb a další velké koncertní projekty jako Show Tomáše Tracyho, Rituál na Žižkově, Laura a její tygři versus Křižíkova fontána či Big Bang! Kromě kapelníka, zpěváka, baskytaristy a jediného původního člena Karla Šůchy dnes v kapele působí Lucie Bakešová (zpěv), Miroslav Návrat (bicí), Kryštof Pobořil (klávesy), Kamil Janský (saxofon), Milan Král (pozoun), Jiří Němec (trubka) a Ondřej Fišer (kytara).

foto: wikipedia.org