Jednejte jako vítěz

Novinka: Steve Harvey – Jednejte jako vítěz, myslete jako vítěz

Dosáhnout úspěchu a tvořit něco, co můžete předávat dál, chce čas, vůli i trpělivost, a rozhodně to není snadné. Laskavý styl psaní a vlastní zkušenost známého komika a moderátora Steva Harveyho jsou na cestě za úspěchem neocenitelným průvodcem. Kniha Jednejte jako vítěz, myslete jako vítěz přináší řadu užitečných tipů, jak změnit svůj život k lepšímu. 

Celosvětově proslulý bavič a energický televizní moderátor Steve Harvey nebyl vždycky úspěšný. Rozhodl se ale bojovat za své sny a odhalil tak svůj talent – jedinečnou schopnost upoutat a bavit lidi – a dosáhl tak obrovského úspěchu. Objevit, uchopit a rozvíjet své vlastní nadání můžete s pomocí jeho knihy Jednejte jako vítěz, myslete jako vítěz i vy.

 „Když budete skutečně jednat a myslet jako úspěšný člověk, mohou být všechna bohatství světa vaše. Přál bych Vám, abyste takový život plný požehnání začali žít,“ říká Steve Harvey. Ve své nové knize čtenáře příjemně motivuje, předává jim cenné informace a nástroje, které mohou pomoci zdůraznit a zužitkovat dovednosti, jimiž už disponují. Jen si to možná netroufali přiznat…

Steve Harvey  (1957) je americký komik, televizní a rozhlasový moderátor, herec a autor bestsellerů Jednejte jako dáma, myslete jako muž (Práh, 2010) a Jak si najít a udržet muže a zůstat dámou (Práh, 2011). Od poloviny osmdesátých let působí v oboru stand-up comedy. V roce 1997 vyjel na turné s pořadem Králové komedie, v němž účinkoval s Cedricem D. L. Hughleym a Berniem Macem. Jejich společné komediální představení se stalo základem celovečerního filmu The Original Kings of Comedy v režii Spika Leeho. V současné době Steve Harvey moderuje vlastní televizní talk show a rozhlasovou Ranní show Steva Harveyho. Je držitelem ceny Emmy a zakladatelem Nadace Steva a Marjorie Harveyových, podporující vzdělání a rozvoj dětí, které ztratily rodiče.