Kateřina Steinerová

Kateřina Steinerová oslaví třicátiny swingovou tančírnou

V úterý 21. června vystoupí v sále Malostranské besedy se swingovou tančírnou Kateřina Steinerová & Her Swing Boys. 90ti minutový program se koná u příležitosti oslavy třicátých narozenin Kateřiny Steinerové a nabídne klasický koncert doplněný o výuku swingového tance pod vedením samotné zpěvačky. Celý večer startuje ve 20,30 hodin.

Kateřina Steinerová je muzikálová herečka, zpěvačka, lektorka swingu a stepu v tanečním studiu Zig-Zag tap & swing v Praze, moderátorka a choreografka. Vystudovala Ježkovu konzervatoř, obor herectví, tanec a zpěv. V současné době působí v divadle Kalich, kde ztvárňuje hlavní role v muzikálech Pomáda, Osmý světadíl, Atlantida či Touha. Rovněž tančí v představení V rytmu swingu buší srdce mé Ondřeje Havelky v Národním divadle. Jako choreografka se podílela na řadě filmů, divadelních představení i televizních reklam.

Večer bude opravdu pestrý. Kateřina Steinerová zazpívá nejen songy z jejího alba, a k poslechu bude řada swingových skladeb z meziválečného Československa zazní a amerických tanečních swingových melodií. Chybět nebudou  taneční vystoupení, bude se promítat videoklipy k písním Linger in my arms a Goody, Goody.

Koncert bude samozřejmě především v režii samotné Kateřiny Steinerové, ale můžete si přijít poslechnout řadu dalších vynikajících muzikantů. O hudební doprovod se postarají Jiří Růžička, Jan Linhart, Vojtěch Havelka, Karel Waska a Svatobor Macák. Jako speciální hosté pak přijali pozvání dva vynikající kytaristé Michal Šinka a Robert Rovina.