Krasavice interkontinentální

Isssová a Polívková jsou Krasavice Interkontinentální

Anna Polívková a Martha Issová jsou v La Fabrice Krasavice Interkontinentální. Dvě herečky z odlišných divadelních prostředí a blízké kamarádky už od dětství. Na jevišti se setkaly při několika společných improvizacích, které je inspirovaly ke spolupráci nad pevnější divadelní formou. A tak společně napsaly Krasavice Interkontinentální – Arte et Marte.

Krasavice Interkontinentální – Arte et Marte je zábavné, převážně neverbální představení o přátelství a to nejen o jeho světlých, ale i stinných až temných stránkách. Krom 2D animací nabízí i přízemní akrobacii, tanec, postýlkovou scénku, pláč, řev, zpěv. Animace filmové režisérky a animátorky Michaely Pavlátové zastávají veškerou scénografii představení a jsou aktérkám na jevišti aktivním partnerem. Kostýmy vytvořilo studio Chatty, autorem hudby je Jakub Xavier Baro.

Představení Krasavice Interkontinentální – Arte et Marte pravidelně vyprodává holešovickou La Fabriku. Jinak tomu nebude ani 16. a 25. května, kdy jsou na programu další reprízy. V dostatečném předstihu se ovšem vstupenky sehnat dají a v tomto případě trocha trpělivosti určitě stojí za to.

Foto: Jan Malíř