Arzumanové

Hvězda filmu Cena za štěstí Simona Prasková zve do Divadla Marianny Arzumanové na oslavu konce sezóny ve stylu Stanislavského

Divadlo Marianny Arzumanové zakončí sezónu v pátek 7. června speciálním koncertem na své domovské scéně v Divadle v Celetné. Těšit se můžete na playlist složený ze skladeb z představení, autorských i převzatých písní, který navíc obohatí divadelní improvizace a humorné scénky. Start v 19,30 hodin.

Hudba je velmi výrazným prvkem představení Divadla Marianny Arzumanové, proto není divu, že se před divadelními prázdninami rozhodli pro své diváky upořádat speciální hudební oslavu. Během večera zazní průřez písněmi z představení Traktát o lásce, autorské skladby i oblíbené převzaté kousky od klasiky, přes šanson, folk až k popu.

„Koncert Divadla Marianny Arzumanové  povedeme v parodickém duchu tzv. Kapustniku, kde budeme parodovat scény z Traktátu o lásce. Všem písním jsme dodali humornou formu a doplnili jsme je o mé humorné scénky a improvizace. Sama zazpívám píseň ze slavného představení Balada pro banditu „Zabili, zabili“. Přijďte se s námi uvolnit, vychutnat si welcome drink i pokoncertní zábavu,“ popisuje herečka a průvodkyně večerem Simona Prasková.

Kdo je Divadlo Marianny Arzumanové

Příběh divadla začala režisérka a herečka Marianna Arzumanová na podzim roku 2013 v divadle D21 s premiérou představení Buenos Aires, vystupte! 

Za dobu svého působení si vydobyl punc velmi profesionální souboru. Dnes má Divadlo Marianny Arzumanové profesionální punc a třetí sezónu úspěšně začalo na domovské scéně Divadla v Celetné, kde hraje už čtyři inscenace.

Výjimečné zpracování her se přitom opírá o metodu K. S. Stanislavského, ruského herce, režiséra, teoretika a divadelního pedagoga. Marianna metodu moderním způsobem využívá i ve své akademii. Většina herců z divadla totiž prošla její výukou.