Hudba z Marzu

Hudba z Marzu rozezněla pražskou Malostranskou besedu

Přední slovenská indie kapela Hudba z Marzu se koncem listopadu představí pražskému publiku v Malostranské besedě. Během večera mohou fanoušci očekávat známé hity z předchozích let i novinky z připravovaného nového alba. Hudba z Marsu patří mezi slovenské indie popové legendy, které si za dobu svého hraní dokázaly najít tisíce fanoušků.

Posledních několik roků o nich nebylo slyšet, ale letos se na jejich 20. výročí znovu vydaly na koncertní pódia. Jednou ze zastávek byla i Malostranská beseda.  Jak vypovídá průřez tvorbou kapely Hudba z Marzu koncert byl směsicí indie popu, world music, ska, punk či disco.

Skupina Hudba z Marzu pochází z Trnavy a vznikla v roce 1996, kdy jako školní kapela poprvé zahrála na festivalu HuliFest. Za 20 let svého působení na scéně si dokázala získat tisíce fanoušků, odehrála stovky koncertů na Slovensku i v zahraničí, účinkovala v řadě televizních pořadů a vydala celkem 5 studiových alb. Listopadový koncert byl skvělou příležitostí, jak si Hudbu z Marzu po delší době opět v Praze užít.