Ewa Farna, Tomáš Klus, Jaroslav Róna, Robin Král a Jan Lstibůrek doprovodili Ukolébavky

Vydání výpravné knihy a CD Ukolébavky autorů Robina Krále a Jana Lstibůrka  s nezaměnitelnými ilustracemi Jaroslava Róny provázela autogramiáda autorů a interpretů v knihkupectví Luxor a křest ve Skautském institutu na Staroměstském náměstí.  

Nechyběla Ewa Farna, Tomáš Klus, sestry Páchovy a další, kteří pomohli unikátnímu dílu na svět. Knihu pokřtila  prof. Helena Illnerová, uznávaná fyzioložka a biochemička, která má k tématu spánku a usínání blízko také díky svému výzkumu biorytmů.

Ukolébavky jsou od 15. listopadu k dostání v knihkupectvích a na dalších místech, například ve výdejnách radosti Zoot. Kniha a CD vychází v limitovaném počtu kusů, který je vzhledem k velkému zájmu již skoro rozebrán, v plánu je proto dotisk. Autoři chtějí čtenáře a posluchače každého věku svou originální “knížkodeskou” Ukolébavky zavést do tajemné krajiny na samotných hranicích spánku. „Nejsou to ani tak písničky k poslechu před usnutím, jako spíš přímo při usínání. Chtěli bychom, aby naše Ukolébavky byly místem, do kterého se budete chtít ponořit všemi smysly – ať už jste děti nebo dospělí – místem, ve kterém se budete chtít s důvěrou rozplynout ve spánku,” říká Robin Král.

Více informací najdete na oficiální stránce projektu: www.ukolebavky.com