Debra

DISCO NIGHT! Retro diskotéka ve prospěch organizace DEBRA

První ročník benefiční diskotéky ve stylu 70. a 80. let se uskuteční 22. prosince 2016 se ve Velkém sále pražské Lucerny. Výtěžek z akce půjde na podporu charitativní organizace DEBRA ČR, která pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel. Účast přislíbili známí čeští diskžokejové, hvězdy pop-music i osobnosti, které dlouhodobě podporují organizaci DEBRA.

Velkém sále pražské Lucerny uskuteční první benefiční diskotéka ve stylu 70. a 80. let s názvem Disco Night! Ředitel filmové produkční společnosti Milk & Honey Tomáš Krejčí ji pořádá v rámci dobročinné kampaně pro charitativní organizaci Debra ČR, která pomáhá pacientům s nemocí motýlích křídel. Zahrát přijde deset legendárních diskžokejů, jedna diskžokejka a vystoupí i hvězdné osobnosti v čele s Michalem Davidem.

Koncept „retro diskotéky“ vzešel z myšlenky Tomáše Krejčího vrátit se na okamžik k činnosti, které se v 70. a 80. letech – předtím, než emigroval do USA – sám věnoval, tedy DJství.

Retro pecky na diskotéce zahrají slavní DJ´s ze sedmdesátých a osmdesátých let, kteří byli zvyklí vyprodat a bavit celou Lucernu. Nyní se o to pokusí znovu desítka z nich – Pavel Černocký, Tomáš Krejčí, Michael Viktořík, Jaroslav Tůma, Luděk Formánek, Miloš Klikar, Jiří Fryc, Jiří Pošta, Břetislav Vlček, Jitka Benešová, Jaroslav Zelinger a Martin Vysušil.

Režisérem večera je Marek Ciccotti a moderovat jej bude herec Marek Vašut. Zúčastní se jí přední osobnosti české umělecké scény a lidé podporující organizaci DEBRA ČR v čela s Jitkou Čvančarovou. Chybět nebude ani ikona doby, zpěvák Michal David.

Celý večer bude laděn do slavnostní vánoční atmosféry. Chybět nebude soutěž o disco krále a královnu, součástí bude také velkoplošná obrazovka promítající tematické klipy a spoty prezentující organizaci DEBRA. „Naším cílem je nenápadné a přirozené propojení DEBRA ČR s večerem. Kompletní výtěžek ze vstupného a dražby půjde ve prospěch účtu asociace DEBRA ČR,“ dodává Tomáš Krejčí.