schmitzer

Listopad v Malostranské besedě rovná se křty nových alb, oblíbená talk show i divadlo

Listopad se v Malostranské besedě ponese v sérii slavnostních křtů nových desek i koncertů známých hudebních jmen. Vše zahájí již dnes Jan Spálený & ASPM. Dále vystoupí například Vlasta Redl, Žlutý pes nebo Olympic. Dveře hudebního klubu se otevřou i divadelním fanouškům. Těšit se můžete na divadelní improvizaci Improliga či představení v podání Divadla Zaseto a TEĎ! Divadla.

Z programu na listopad stojí za zmínku připravovaná série koncertů spojených se křty desek. Své nejnovější hudební počiny oslaví alternativně popová kapela The Odd Gifts (1. 11.). Následovat je bude rock latino uskupení Los Culos (4. 11.), plzeňská alternativní kapela Lakuna s řadou hostů, včetně kmotra desky Michal Horáčka (11. 11.) či mladá pražská kapela Džezvica, jež se ve své hudbě inspiruje rytmy a melodiemi z Balkánského poloostrova a jeho okolí (26. 11.).

Hudební nabídka na listopad je opravdu pestrá a nechybí ani řada známých jmen. V klubu Malostranské besedy zahrají Jiří Schmitzer (19. 11.), Vlasta Redl (22. 11.), Žlutý pes (23. 11.), Hudba z Marzu (25. 11.) nebo Olympic v doprovodu hostů Vladimíra Borysh Seckého, Mária Illesa a Ondřeje Pátka (28. 11.).

Proběhne i řada různorodých večerů. Jako tradičně bude mít své pokračování oblíbená talk show Honzy Dědka 7 pádů, konat se bude i Swingová tančírna s The Mole’s Wing Orchestra nebo 8. Malostranský candrbál a například Soukromá ZUŠ Orphenica u nás oslaví 25 let své existence. Prostor dostane i divadlo. Těšit se můžete na Divadlo Zaseto, divadelní improvizační večer Improliga či TEĎ! Divadlo.