loňského roku

Během loňského roku navštívilo Malostranskou besedu více než 50 tisíc návštěvníků

Malostranská beseda uspořádala v průběhu loňského roku celkem 482 kulturních akcí, které navštívilo 52 tisíc návštěvníků. Do celkového počtu akcí a návštěvnosti se započítali veškeré kulturní akce pořádané na půdě Malostranské besedy – tedy v hudebním a divadelním klubu, podkrovní galerii a videokavárně Trick bar. Celkových 52 tisíc lidí je neuvěřitelného číslo, v průměru to dělá téměř 110 návštěvníků na akci.

O tom, že loňský rok bude z hlediska divácké návštěvnosti patřit mezi ty úspěšnější, svědčil počet diváků v prvním čtvrtletí loňského roku. Jen v březnu Malostranská beseda zaznamenala více než dvě desítky akcí, které byly beznadějně vyprodané. Dosažený výsledek je podle šéfa produkce Malostranské besedy Davida Peška Dvořáka důvodem neusnout na vavřínech a také v roce letošním lákat do Malostranské besedy diváky na pestrý program, kde si každý přijde na své.

O tom, že to v Malostranské besedě myslí s rozmanitou programovou nabídkou váženě vypovídá seznam akcí na následující týdny. Do konce února si můžete užít kupříkladu skupiny Jananas či Esence. Přesně po roce zavítá do Malostranské besedy slovenské a capella seskupení Fragile. V březnu se pak lze těšit na Vladimíra Mišíka či Jana Smigmatora.

 

Programové tipy Malostranské besedy únor/březen 2017: 20. 2. Jelení loje, 21. 2. – Jananas, 22. 2. Esence, 23. 2. Bílá nemoc + Panika, 26. 2. Flamengový koncert k poctě Paca de Lucía, 28. 2. Fragile, 2. 3. Mário Bihári & Bachtale Apsa, 15. a 16. 3. Vladimír Mišík & Etc… – narozeninový koncert!, 27. 3. Jan Smigmator & Swinging Q.