Andy Warhol Gigant. Největší kniha nakladatelství Argo

Limitovaná edice knihy Andy Warhol Gigant je mimořádným nakladatelským počinem a sběratelským kouskem, který by neměl uniknout žádnému milovníku moderního výtvarného umění a životního stylu, který Andy Warhol ztělesňoval. Obří svazek měří 43×33 cm, váží 6,5 kg a detailně představuje amerického výtvarníka, filmaře a spisovatele Andyho Warhola, jednoho z nejvlivnějších umělců 20. století – přináší dva tisíce reprodukcí Warholových malířských a grafických prací, unikátních fotografií i vzácných a dosud nepublikovaných dokumentů. Na své si v knize přijdou jak warholovští nováčci, kteří se s umělcovým dílem teprve seznamují, tak zkušení fandové Warholova jedinečného díla.

Nejvýpravnější a nejúplnější obrazová biografie Andy Warhol Gigant, kterou chystá na září nakladatelství Argo, se více než měsíc před vydáním stala jednou z nejprodávanějších knih na Kosmas.cz. Knihu, která vyjde v limitovaném počtu 3000 kusů a nebude se dotiskovat, je možné si rezervovat zaplacením již nyní za zvýhodněnou cenu. 

Zároveň je možné si prvních osm kusů v češtině, které již přicestovaly do České republiky, prohlédnout v největších kamenných knihkupectvích sítě Kosmas.