Zakončení 24. sezóny Divadla Bolka Polívky

JAKUBÁK OPEN 2017 – turnaj ve stolních kuličkách na Jakubském náměstí The Best of Re-Kabaret
 
Na zakončení své 24. sezony chystá Divadlo Bolka Polívky 30. června tradiční turnaj ve stolních kuličkách na Jakubském náměstí a následně na jevišti výběr toho nejlepšího ze všech vydání pravidelného občasníku Re-Kabaret. Speciálním hostem večera bude imitátor Adam Vrbas.

 
V 15.00 se na Jakubském náměstí začnou sjíždět účastnící kuličkového turnaje. Po slavnostním zahájení, přísaze hráčů a naražení Klaunova škopku vypukne samotný match, jehož start je plánován krátce po 16.00. Po finále turnaje, které je plánováno na 17.30, se uskuteční slavnostní ceremoniál s vyhlášením výsledků a degustací Klaunova škopku.
Závěrečný den sezony 2016/2017 uzavře v 19.00 „best of“ vydání oblíbeného občasníku Re-Kabaret, komponovaného večera plného klaunských gagů a dobrého humoru To nejlepší z Re-Kabaretů Divadla Bolka Polívky v podání Jarky Sýkorové, Floranta Golfiera, Michala Chovance, Ondřeje Klíče, Lukáše Karáska, Mirka Sýkory, Pavola Seriše a Filipa Tellera doprovodí trojrozměrné hudební těleso Capella Claunica.