V Malostranské besedě v březnu vystoupí Radůza, Portless a řada další hvězd

V Malostranské besedě je březen ve znamení křtu zpěvačky a herečky Báry Polákové a oslav narozenin legendy českého bigbítu Vladimíra Mišíka. Vedle toho se fanoušci dočkají folk-rockového Trabandu či znovuzrozené kapely Nová růže. Band rockerů kolem Viléma Čoka v Besedě vystoupí 23. března.

Dvěma koncerty své příznivce rozhodně potěší zpěvačka a hudební skladatelka Radůza, která se svou kapelou vystoupí v Malostranské besedě 16. a 17. března.

Dalším lákadlem v březnovém programu v Malostranské besedě je koncert stále populárnější pop-rockové kapely Portless, která vznikla v roce 2012 kolem zpěváka Kryštofa Michala a dalších tří bývalých členů kapely Support Lesbiens.

V následujících týdnech jsou na programu i dva benefiční koncerty. První benefice Honzy Roušara a jeho hostů se koná v neděli 6. března a bude  ve prospěch Českého svazu hemofiliků. Druhá proběhne v samém závěru března ve prospěch Nadačního Fondu Modrá Rybka, který v rámci charitativní dětské soutěže TO JE HLÍNA staví školu v Indii. Součástí charitativního programu nejen slavnostní vernisáž k projektu, ale především koncert kapely The Fellas.

 

foto: Ivan Prokop