V Malostranské besedě bude opět Barovat Sandra Nováková

V prostorách pražské Malostranské besedy koná další díl oblíbeného Barování se Sandrou Novákovou a Filipem Rajmontem. Tentokrát bude benefiční a výtěžek poputuje na konto Nadačního fondu „N“, který pomáhá předčasně narozeným miminkám a jejich rodičům.

„Barování se Sandrou Novákovou a Filipem Rajmontem je velmi svérázný projekt, který si za svou existenci našel mnoho příznivců a diváků. Není pevný program, řada situací vzniká až na místě a nikde jinde se třeba už posléze neopakují. Závisí na atmosféře daného večera, nálady publika či aktuálním dění. To je důvod, proč je Barování tak oblíbené, nejen u diváků, ale i vystupujících, kteří si na něm tak často zkouší své nové věci,“ popisuje šéf produkce Malostranské besedy David Dvořák.

„Benefiční Barování není žádnou výjimkou, charitativní záměr měl již několikrát. Tentokrát podpoří Nadační fond „N“, který se snaží zvyšovat úroveň péče o nedonošená miminka. Předčasných porodů stále přibývá. Podle informací Nadačního fondu se každé desáté dítě na světě narodí předčasně a ročně se tak jedná o 15 milionů dětí. Kvalitní odborná péče je proto velmi důležitá,“ dodává Dvořák.

foto: facebook.com/barovani