RockOpera Praha

Anna Karenina uzavřela úspěšnou sezónu RockOpery

Jakou jinou operou se rozloučit než tou nejnovější, řekli si mágové RockOpery, a tak posledním představením před prázdninami byla Anna Karenina. Ta měla premiéru v listopadu 2015. V průběhu si novinka RockOpery našla své věrné diváky. U příležitosti posledního představení letošní sezóny si RockOpera Praha připravila pro své příznivce lákavý dárek. Možnost získat vstupenky na další představení Anny Kareniny s 50% slevou. Stačilo si zakoupit vstupenky na nadcházející festival RockOpera River Fest 4.

Červnová repríza Anny Kareniny byla jedním ze sedmnácti představení, které se v aréně RockOpery v právě končící divadelní sezóně odehrála. Dohromady všechna představení vidělo bezmála dvanáct tisíc spokojených diváků. To je výsledek, který nebývale producenty divadla musí těšit. Nezbývá než si přát, aby, jim příznivci zachovali přízeň také během léta a v další sezóně.

V ní se mohou těšit nejen na osvědčené kusy, ale také například na obnovenou premiéru opery Bardo Thödol. Chystá se opět i zbrusu nový kus. Adaptace románu Franze Kafky Proces v rockově-metalovém hávu.

Ansábl rockové scény nebude zahálet ani o prázdninách. V červenci se ukáže v Českém Šternberku nebo na Svijanských slavnostech piva ve Svijanském Újezdu. V září se pak chystá svůj první zájezd do zahraničí. Turné po Bosně a Hercegovině bude zaznamenávat na kameru režisér Jan Brichcín. Po prázdninách se pak v rámci RockOpery Praha otevře Rocková akademie.