Tradiční výstava PEL-MEL XVII. v Café Kamzík

Na jaře v roce 1994 otevřel Pepa „Mungo“ Munzar bar Galerie Kamzík, který si neobyčejně rychle získal značnou proslulost mezi pražskou bohémou. V Kamzíku se začali potkávat umělci a Umělci všeho druhu s politiky skoro všeho druhu, drobní akcionáři se spekulanty, novináři, psavci a kreativci z reklamních agentur s modelkami a fotografy, navrátilci z dalekých krajů s ženami z domácnosti toužícími po dobrodružství po boku oduševnělých krasavců pestrého věku a zkušeností. Rušno bylo na vernisážích autorských výstav a když se zahajovaly výstavy společné, zvané Pel-mel, Kamzík praskal ve švech. Posedávalo a popíjelo se jak v pasáži, tak i v uličce před vchodem.

A právě společná výstava fotografů, grafiků, umělců a výtvarníků všeho druhu se po letech dočká obnovení! Výstavy Pel-mel se MŮŽE ÚČASTNIT KAŽDÝ! Stačí přijít do Café Kamzík (Kamzíková 8, Praha 1) 8. června po 13.00 hodině a přinést jedno své dílo (s úchytem na zavěšení a popiskou). KDO DŘÍV PŘIJDE, TEN DŘÍV VISÍ!

Vernisáž proběhne ten samý den od 18.00 hodin a samotná výstava potrvá až do 31. července!

Potvrzení vystavující: Vladimír Gdovín, Kristian Kodet, Jaroslav Pejčoch, Martin Siebert, Viktor Kronbauer, Tereza z Davle, Barbora Faiglová, Jan Mihaliček, Jaroslav Prokop, David Krumphanzl, Jaroslav Faigl, Richard Kliment, Eliška Dvořáková a další.

Veškeré dotazy (a případně i potvrzení účasti) můžete psát na email a více informací najdete na www.cafekamzik.cz