Studio Bubec chystá kreativní workshop Recykliteratura

Recykliteratura je zábavná hra rozvíjející imaginaci a kombinační schopnosti. Pod vedením vynálezce tohoto fenoménu Vojtěcha Maška zažijete zasvěcení do tajů tvorby mikropříběhů, zenových anekdot či absurdních výjevů a objevíte nové světy, ve kterých se mluvící konvice setkávají s hvězdami stříbrného plátna. 

Workshop v uměleckém Studiu Bubec v pražských Řeporyjích se bude konat 5. března mezi 14 a 18 hod., zájemci se do něj mohou zapojit kdykoli během odpoledne. Z vytvořených koláží vytvoří ve Studiu Bubec výstavu. Vítány jsou časopisy nebo knížky z 30. až 70. let.

Umělecké studio je provozováno obecně prospěšnou společností Bubec, založenou jako občanské sdružení 7. 3. 2000 v Praze 5 – Řeporyjích. Ve studiu probíhají tvůrčí dílny s mezinárodní účastí, rezidenční pobyty, výstavy a prezentace současného umění s doprovodným programem, semináře a přednášky. Pro děti jsou organizovány příměstské tábory, kurzy a workshopy. Prostor haly či jednotlivé ateliéry je také možné si pronajmout
pro výtvarné práce. Ve spolupráci s místním úřadem, základní školou, podnikateli a dalšími subjekty se Bubec o.p.s. snaží ovlivnit podobu veřejných prostranství i kvalitu života v obci.