Rocková akademie

Rocková akademie naučí zpívat, hrát na kytaru i malovat amatéry i profesionály

Rocková akademie, kterou pražská RockOpera vyhlásila v září, v sobotu 8. října oficiálně otevře brány. Rocková akademie se zaměří na kurzy v oblasti hudby, fyzického herectví, akrobacie a výtvarného umění a zúčastnit se mohou jak profesionálové, tak laická veřejnost. Jejich cílem je osvojit si pod dohledem odborníků jednotlivé disciplíny a motivovat účastníky ve vlastním rozvoji. 

Rocková akademie a její umělecké kurzy probíhají formou otevřené hodiny. Vítán je každý, člověk se zkušenostmi v daných uměleckých obor i naprostý začátečník, který touží nahlédnout do daného prostředí a posunout svůj třeba dosud neobjevený talent o úroveň výš.

V současné době jsou otevřené čtyři mistrovské kurzy. V sobotu dopoledne probíhá výuka zpěvu pod vedením Pavly Forest, během víkendu, v pondělí a ve čtvrtek se konají kurzy fyzického herectví pod vedením Iriny Andreevy, ve středu pak hodiny hry na baskytaru s Richardem Scheuflerem a během víkendu můžete dále navštívit výtvarné dílny pod dohledem Terezy Doležalové. V přípravě jsou také kurzy závěsné akrobacie, které povede Salvi Salvatore.

foto: www.rockopera.cz