června

Program Letňáku 2015 na Střeleckém ostrově komplikuje počasí

V důsledku nepříznivého počasí již druhý den po sobě musí produkce letní scény Letňák 2015 na Střeleckém ostrově zrušit plánovaný program. Dnes, v úterý 18. srpna, se tak neuskuteční plánovaná projekce českého snímku Pražáku, těm je hej, která se v letním kině měla uskutečnit od 21 hodin. Stejně tak se neuskuteční koncert jazz-swingové formace Retro projekt, jehož začátek byl na scéně Ponton stanoven na 18 hodin.

„Nepřízeň počasí, která výrazně v posledních dnech zasáhla do našeho programu, je nemilá. Už proto, že nás zítra čeká další z vrcholů našeho programu, koncert kladenské skupiny Zrní. Rádi bychom ubezpečili všechny fanoušky kapely, že o koncert na velké scéně Letňáku nepřijdou. Zrní zahraje bez ohledu na předpověď počasí. Všichni doufáme, že počasí se umoudří a my si spolu s diváky nerušeně užijeme netradiční aranže hitů, kterých skupina slibuje plný playlist,“ říká mluvčí Letňáku 2015 – Léta pro Pražany Tomáš Kopečný.

Podle vyjádření mluvčího Letňáku 2015 – Léta pro Pražany budete o případných dalších programových změnách v souvislosti s počasím včas informováni prostřednictvím webu www.letnak.cz nebo facebookové stránky Letňáku.