Poletíme?

Poletíme? banjopunková banda opět zaletí do Prahy

Banjo punková skupina Poletíme? se po několika měsících opět vrací do Malostranské besedy. Svou pestrou a divokou show předvede už dnes a fanoušci se již teď mohou těšit na playlist složený ze známých a oblíbených hitů i zcela nového materiálu. Koncert začíná od 20,30 hodin.

Poletíme? se pomalu a jistě stávají fenoménem tuzemských klubových i festivalových pódií. Své fanoušky si získávají svými vtipnými, poetickými a současně přímočarými texty. Dokáží odlehčenou formou vyprávět o složitých či smutných věcech, ale i přesto si jejich skladby zachovávají barevnou a radostnou náladu a jsou plné svižné rytmiky.

Ačkoliv jaro 2016 pro skupinu Poletíme? znamená především společné turné s kapelou Wohnout dnes v Malostranské besedě vystoupí samostatně. Jejich original banjo punk future jazz country show v turbošansonovém duchu, jak sami svou tvorbu popisují, je zárukou pozitivní energie, divokosti, strhující podívané a nekončící zábavy. Kdo na koncert dorazí, nudit se rozhodně nebude.

Živelnou a ráznou kapelu Poletíme? založil v roce 2007 brněnský textař, banjista a zpěvák Rudolf Brančovský. Kromě něj ve skupině působí Jáchym Hájek (trubka), Pavel Križovenský (saxofon, příčná flétna), Vojtěch Konečný (housle), Ondřej Hájek (piano), Vít Kraváček (basová kytara) a Michal Jež (bicí). Na kontě mají 4 vydaná alba a stovky odehraných koncertů po celé České republice.

Ti, kteří se dnes do Besedy nedostanete, nezoufejte! Další příležitost vidět v Praze Poletíme? budete mít už 12. května. To kapela vystoupí společně se skupinou Mucha v rámci Letňáku – Léta pro Pražany na Střeleckém ostrově. Sledujte pozorně web www.letnak.cz