Top Dream Company

Funky Open Air s Top Dream Company uvidí pětkaři zdarma

Ve čtvrtek 30. června se na pražském Střeleckém ostrově uskuteční FUNKY OPEN AIR, v rámci něhož kapely Top Dream Company a HitFakers přivezou do centra Prahy energickou funky show a přivítají se svými fanoušky začátek letních prázdnin. Akce startuje již v 18,30 hodin.

Top Dream Company i HitFakers jsou zárukou energie a pozitivní nálady, která k létu a prázdninám jednoznačně patří. Podle organizátorů Letňáku 2016 jsou tak ideální volbou na „oslavu“ závěru školního roku. Na pořádnou funky hudbu se můžete naladit již od 18,30 hodin, kdy začnou hrát Hitfakers. Tuto partu pak následně od 20 hodin na pódiu vystřídají Top Dream Company. Pořadatelé si na show připravili ještě jedno překvapení, kdo přinese vysvědčení s pětkou, bude mít vstup zcela zdarma.

Top Dream Company je desetičlenná kapela z Prahy, která ve své tvorbě kombinuje funk, soul, disco & groove a nebojí se ani žánrů jako latinskoamerická hudba či reggae. Tato energická formace pod vedením trumpetisty Petra Harmáčka spolupracovala s řadou interpretů z české i mezinárodní scény a účinkovala také v několika televizních hudebních show. Vydala několik CD a DVD, natočila i řadu videoklipů. V současné době dokončuje nové dvojalbum Double Gig, jehož zvuk se ubírá do moderního pojetí funky, soulu a r´n´b.

HitFakers vznikli v roce 2005, kdy se za poněkud neuvěřitelných okolností podařilo navázat spolupráci muzikantům z různých koutů Evropy. Kapelu dnes tvoří Alfons Llupi (zpěv), Eusebio Llupi (kytara), Ondřej Kuchař (kytara), Lukáš Masopust (basa) a Hynek Novotný (bicí). HitFakers hrají převážně převzaté hity, nicméně v jejich repertoáru je možné nalézt i vlastní tvorbu.