Nový film Woodyho Allena Kolo Zázraků (Wonder Wheel)

Nový film Woodyho Allena Kolo Zázraků (Wonder Wheel) se již promítal  na slavnostním zakončení 55. ročníku Newyorského filmového festivalu. Světová premiéra Allenova dramatu z padesátých let se tedy konala tam, kde byl film natáčen. Do českých kin film vstoupí  4.ledna 2018.

Za svou padesátiletou kariéru natočil Woody Allen téměř stejně tolik filmů. S každým svým snímkem přináší divákům do detailu vybroušený styl a Wonder Wheel je toho opět důkazem.  I tentokrát získal Allen pro film ty nejlepší herecké hvězdy současnosti. V hlavních rolích se představí Kate Winslet, James Belushi, Juno Temple a také zpěvák Justin Timberlake, který již několikrát dokázal své vysoké herecké kvality. 

ukázka s českými titulky https://www.youtube.com/watch?v=iqpPUwUDv2w&list=PLCcPDI8jRF5gpJyekksU93ScOo3kTDdh2

O filmu:

Plavčík Mickey (Justin Timberlake) nám vypráví příběh, který je možná trochu ovlivněn jeho bujnou fantazií. Život Ginny (Kate Winslet) není příliš šťastný. Živoří na promenádě, kde její manžel (Jim Belushi) pracuje jako obsluha kolotoče. Tam je občas navštěvuje manželova dcera (Juno Temple), která se otci již dávno odcizila. Klasická situace, prostřednictvím které Allen odkrývá vrstvu za vrstvou lidské chování a vztahy.