chillin prague

Nebe nad Vltavou bude o víkendu plné hvězd elektronické hudby. Na Střeleckém ostrově proběhne zde další CHILLIN PRAGUE

Praha, 22. července 2016: Hvězdy evropské i domácí elektronické hudby si dají v sobotu 23. 7. na Střeleckém ostrově letos již čtvrté dostaveníčko. V rámci Letňáku 2016 – Léta pro Pražany se totiž uskuteční populární event CHILLIN PRAGUE. Fanoušci elektronické hudby se mohou těšit hned na dvě osobnosti evropské scény Schleppa Geista a Patryka Molinariho. Geist, který na Střelecký ostrov dorazí rovnou z vystoupení v berlínském klubu Watergate, se předvede dvouhodinovým setem.

Schlepp Geist i Patryk Molinari jsou pravidelnými účastníky nejvýznačnějších evropských house party. Své nahrávky pravidelně vydávají na prestižních labelech URSL, Kattermukke, Exploited, Ritter Butzke Studio nebo Suruba a Heinz Music. Vystoupení Geista a Molinariho doplní ještě produkce dalších DJ´s, jako jsou Da Moon, Taada, Not:Us, Bronee, Deaf Hoes, Joseph Kari & Sajmon, Kanhäuser a Wenzig.

Akce má dvě části. Denní program se odehrává na Střeleckém ostrově od 12:00 do 22:00. Noční probíhá v prostorách Malostranské besedy od 21:30 do 05:00. Mimo bohatý hudební program se příznivci kvalitní elektronické hudby mohou také těšit na nápaditou výzdobu ostrova, VIP zónu, chillout zóny, rozmanitý výběr občerstvení. Rodiny s dětmi pak bude jistě bavit hřiště Střeleckého ostrova. Večerní část programu v Malostranské besedě bude pokračovat ve stejném duchu. Mimo exkluzivní prostory se můžete těšit na kvalitní hudební program. Na závěr je přichystáno překvapení.

Více na https://www.facebook.com/events/999823503471305/