Malostranskou besedu na Silvestra rozezní Ivan Hlas Trio a provoní dančí guláš

Malostranská beseda oslaví Silvestra ve společnosti Ivana Hlase a jeho hostů. Diváci se mohou těšit na známé hity jako Malagela, Karlín či Na kolena a především skladby z poslední desky Vítr ve vlasech, která vloni vyšla po celých šesti letech. Koncert začíná od 20,30 hodin. 

V současné době vystupuje Ivan Hlas Trio ve složení Ivan Hlas (kytara, zpěv), Jaroslav „Olin“ Nejezchleba (violoncello) a Norbi Kovács (kytara, zpěv). Divákům vždy nabízí komornější pojetí písní, které tak získávají jiný rozměr, kterému však nechybí dynamika a síla a naopak dává prostor vyniknout jejich kvalitě, profesionalitě a muzikanství.

Ivan Hlas dokáže vytvořit textově krásné, melodické a nepodbízivé písně, které se téměř každého dotknou. Z trojice vynikajících muzikantů vyzařuje neuvěřitelná pohoda, radost a vyladěná souhra.

I přesto, že je silvestrovský koncert Ivan Hlas tria v Besedě vyprodaný, nemusí fanoušci hanspaulského patriota zoufat. Již 25. ledna vystoupí Ivan Hlas v Malostranské besedě opět. Tentokrát spolu s tzv. Pokojovým triem. Občasné sdružení tvoří vedle Hlase také Jiří Šlupka Svěrák a Eduard Kuhn. Speciálním hostem koncertu bude uskupení Tajemoje. Další koncert je pak u nás v plánu 10. února a vstupenky jsou již v prodeji.

Silvestrovskou atmosféru si budou v Malostranské besedě moci vychutnat také milovníci dobrého jídla. Pro gurmány je připraven například dančí guláš na červeném víně, nebo ovar z vepřového kolena s hořčičnou omáčkou.

Více na www.malostranska-beseda.cz

Foto: Ája Dvořáčková