Lucie Bílá

Lucie Bílá rozezní svými hity nádvoří zámku Dobříš

Nezapomenutelnou hudební atmosféru můžete zažít už 4. září v jedinečných prostorách zámku Dobříš. Koncert nejpopulárnější české zpěvačky Lucie Bílé s klavírním doprovodem Petra Maláska se na nádvoří pod širým nebem uskuteční od 19 hodin.  Lucie Bílá letos v dubnu oslavila padesáté narozeniny, jubileum oslaví na velkém narozeninovém koncertě v O2 aréně.

Menší koncerty pro tento rok zpěvačka omezila, pozvání organizátorů do nádherných prostor dobříšského zámku ale podle nich velmi ráda přijala. Vstupenky na koncert osminásobné zlaté slavice jsou stále k dispozici, aktuální informace naleznete na facebookových stránkách a na www.dobrisskoaktualne.cz.

„Těšit se můžete na největší hity i zcela nové písně ikony české hudební scény. Lucie Bílá při svých koncertech vždy rozdává jedinečnou energie plnou radosti, síly i lásky. To vše ve spojení s ojedinělým místem slibuje neopakovatelnou atmosféru,“ říká pořadatelka Denisa Havlíčková.

Vstupenky na koncert Lucií Bílé pořídíte od 490 Kč. Vybrat si můžete z mnoha kategorií od stání až po vstupenky do první řady. VIP vstupenka za 1 990 korun zaručí místa ve VIP zóně (první řady), následné pozvání na raut se sponzory či možnost setkání s Lucií Bílou. „Zde se však jedná o omezenou edici třiceti míst,“ upozorňuje Denisa Havlíčková. Vstupenky na koncert můžete zakoupit v předprodeji v IC Dobříš nebo přes internet na www.ticketportal.cz.

foto: VDN Promo