Kapela Hodiny

Kapela Hodiny spolupracuje na P.R s Tomášem Kopečným

Kapela Hodiny, kterou přede dvěma lety proslavil singl Stmívání, má od začátku října nové mediální zastoupení. O Public Relations aktivity a tiskový servis skupiny se bude nově zajišťovat Tomáš Kopečný – TOPART MEDIA. Do stáje tohoto specialisty na kulturní P. R. patří například rockové divadlo RockOpera Praha, fotograf Antonín Kratochvíl, skupina LadyPraga. V minulosti to pak byla například Malostranská beseda či zpěvák Vlasta Horváth.

„Tomáš Kopečný má za sebou celou řadu úspěšných projektů a na kontě pestré portfolio klientů, což pro nás byl rozhodujícím důvodem, proč jsme se rozhodli nabídku přijmout. Ceníme si jeho profesionality, osobního a kreativního přístupu, a věříme, že jsme ve správných rukou,“ vysvětluje důvody zahájení spolupráce zpěvák Tomáš Sehnal.

„Navázání spolupráce s kapelou Hodiny vnímám jako další obrovskou výzvu. V rámci aktivit v kultuře spolupracuji dlouhodobě s výraznými osobnostmi kulturního života a jsem přesvědčený, že Hodiny mezi ně rozhodně patří. Mou snahou bude maximálně podpořit všechny její projekty a plány, které si do budoucna vytyčí,“ uvádí Tomáš Kopečný, nově PR manažer kapely Hodiny.

Kapela Hodiny společně hraje od roku 2015. O rok později si dokázala tuzemskou populární scénu podmanit prvním singlem Stmívání, jenž na české poměry sklidil velký úspěch a svou popularitu si drží dodnes. Debutovou skladbu záhy stíhaly další úspěšné písně jako Jízdní řád, S tebou a Ze dna a nejnověji také skladba Nebudu v koutě stát.