Kalendář Proměny

Kalendář Proměny 2019 vynesl Nadaci Archa Chantal bezmála půl milionu

Kalendář Proměny 2019 má za sebou úspěšný křest. Akci si nenechali ujít herečky Anna Kameníková, Vanda Hybnerová, Ester Geielsrová nebo zpěvák David Kraus a další známé tváře. Hvězdní hosté byli zároveň aktéry proměn zvěčněných v dosavadních deseti vydáních oblíbeného kalendáře

Kalendář Proměny 2019 byl čekal vedle slavnostního křtu také tradiční dražba jednotlivých fotografií, jejíž výtěžek, stejně jako peníze z prodeje kalendářů, směřuje na podporu projektů Nadace Archa Chantal. Zdatným průvodcem napínavou dražbou byl David Kraus, nejvyšší částku 100.000 Kč z celkových 462.000 Kč na konto Nadace Archa Chantal přinesla proměna Chantal Poullain za Cruellu De Vil.

Na stránky jubilejního desátého kalendáře Proměny 2019 vstoupili Chantal Poullain, Vica Kerekeš, Anna Polívková, Barbora Poláková, Ester Gaislerová, Jan Cina, Vanda Hybnerová, Anna Kameníková, David Kraus, Kovy, Berenika Kohoutová a Josef Trojan. Co měsíc to legendární filmová nebo reálná postava či světoznámé umělecké dílo. Mona Lisa, princezna Diana, Willy Wonka, Salvador Dali, Strýček Fester, Rebelka, Pepek námořník, Legolas…. Proměny jsou skutečně dokonalé a precizní v každém detailu, takže zážitkem je už samotné listování kalendářem a tipování „kdo je kdo“. Kalendář Proměny 2019 je v prodeji opět ve větším a menším formátu za 350 Kč a 1000 Kč jak na webu www.kalendarpromeny.cz tak ve větších knihkupectvích.

Kalendář Proměny, resp. financím, které se díky němu vydražily, pomohly v minulosti Nadaci Archa Chantal podařilo získat přes sedm milionů korun a zrealizovat projekty na dětských odděleních po celé České republice. Například peníze z prodeje našeho loňského kalendáře šly na realizaci projektu v lůžkové části dětského a dorostového oddělení Nemocnice Most, který nese název Na Ostrově.