Jan Kalousek

Jan Kalousek chystá po pěti letech návrat na koncertní pódia

Jednou mi fotr povídá, Hvězdy se mění, Chodím ulicí, San Francisco, Čas sluhů a řadu dalších hitů bude opět možné naživo slyšet na českých pódiích. Svůj návrat na hudební scénu totiž po pětileté pauze ohlásil zpěvák, kytarista a skladatel Jan Kalousek. Jako první si koncert oblíbeného muzikanta a jeho kapely užije Malostranská beseda v sobotu 20. února od 20,30 hodin.

Jan Kalousek se hudbě s určitými pauzami věnuje již 25 let a na hudební pódia prostě patří.  Nyní se po pěti letech, během nichž se jak známo věnoval rodině a dalším aktivitám mimo muziku, rozhodl znovu tvořit a koncertovat.

Na koncertě ho doprovodí řada skvělých muzikantů ze zahraničí – kolumbijský bubeník Andres „Felipe“ Bermudes,  mexický baskytarista Luis Franco Jachu či bostonský klávesista Meli Bahmann,“ říká mluvčí  Malostranské besedy Tomáš Kopečný.

Jak bývalo od Jana Kalouska zvykem, od koncertu můžeme očekávat pořádnou dávku pozitivní energie, nadšení z hraní a plné nasazení. Kdo si chce po letech opět naživo poslechnout známé hity, zvednout náladu a na chvíli si odpočinout od všech každodenních starostí, ať dorazí na koncert.