Dívčí trio Hot Sisters zde pokřtí v Malostranské besedě svou debutovou desku Swing je můj King

Hot Sisters alias Doris Lamošová, Alice Bauer, Sophia Lamoš pokřtí v pražské Malostranské besedě svou debutovou desku s názvem Swing je můj King. Koncert nesoucí se v oslavách a v rytmu swingu se uskuteční v pondělí 28. března od 20,30 hodin. Během večera se diváci mohou také těšit na stálici české hudební scény Evu Pilarovou, která se stala kmotrou nového alba.

Trio Hot Sisters si libuje ve swingu, v jeho repertoáru naleznete jak léty prověřené evergreeny, tak vlastní tvorbu s velmi vtipnými českými texty. Rozhodně se nebojí experimentovat a do jejich originálních aranží zapojují třeba beatbox nebo jiné moderní prvky. Rozhodně si přijďte tuto zajímavou trojici vokalistek poslechnout, zatancovat si a užít si velice příjemný večer.

Hot Sisters tvoří trojice zpěvaček Doris Lamošová, její sestra Sophia Lamoš a Alice Bauer, jež se dala dohromady v roce 2010. Sestry Lamošovy pochází z Rakouska, kde také prožily své dětství. Studovaly však na pražských konzervatořích a postupně začínaly vystupovat po českých klubech a festivalech. Hrají společně i pod hudebními jmény Lady Absinthe a Pivoňky. Alice Bauer je rovněž absolventkou Konzervatoře Jaroslava Ježka. Kromě Hot Sisters se realizuje v projektech jako jazzový a-cappella sextet Skety, swingový Sextet Jiřího Polydora, Okamžitý Filmový Orchestr (OFO) či Originální pražský synkopický orchestr (OPSO) Pavla Klikara.

Všechny tři zpěvačky kromě Hot Sisters účinkují v řadě dalších hudebních seskupení. Hudbou, především tedy swingem, žijí již odmalička a na jejich koncertech je to opravdu znát. A vlastně i na jejich novém albu Swing je můj King. Pro zajímavost, autorské texty na desce napsala babička sester Lamašových paní Věra Chrbolková, dcera významného swingového pianisty Antonína Kudrny.