Fantazie na kolečkách

Fantazie na kolečkách … aneb záhada mizejících hraček

Fantazie na kolečkách … aneb záhada mizejících hraček je původní český autorský projekt oblíbeného baviče dětí i dospělých Michala Nesvadby, který bude mít už 14. března 2020 premiéru v pražské Tipsport Areně. V dvouhodinové muzikálové revue pro celé rodiny v režii Lumíra Olšovského a pod hudební taktovkou Ondřeje G. Brzobohatého se představí skřítci, kteří rozvazují tkaničky u bot, schovávají ponožky pod postel, berou dětem dudlíky zpoza polštáře, ale přitom je nikdo ještě neviděl na vlastní oči.

Ti všichni a ještě dalších dvacet odehrají pohádkový příběh na všem možném, co se točí pod nohama, aby byli u všeho dříve než my. Chybět nebudou populární televizní skřítci František, Fanynka, Bafík, Zeleňour či Žluťoun.

Sám autor projektu se aktivně podílí také na dekoracích a doplňcích celé show. Jedním ze zásadních doplňků bude podle jeho slov rampa, která dosáhne až na plochu haly mezi diváky. Ti se tak dostanou do centra dění celého příběhu.

Představení si užijí děti od tří let, ale i jejich starší sourozenci, rodiče a prarodiče. Pohádkově akční děj je naplno vtáhne do příběhu záhadně mizejících hraček, ve kterém nakonec epochálně zvítězí dobro nad zlem a veselý svět skřítků, kteří jsou všude kolem vás, a ani o nich nevíte, zůstane navždy kamarádem všech dětí na světě.

Po březnové premiéře v Praze chystá show Fantazie na kolečkách dalších sedm zastávek ve velkých halách sedmi českých měst na podzim 2020. Těšit se můžete na představení v Třinci, Liberci, Českých Budějovicích, Zlíně, Ostravě, Pardubicích a Chomutově. Další představení chystají pořadatelé také v roce 2021.

Velkolepá rodinná show Fantazie na kolečkách, v jejímž autorském týmu se vyjímají jména jako Lumír Olšovský (režie), Ondřej Gregor Brzobohatý (hudba) či Lukáš Vilt (choreografie) nebo Tomáš Váňa (režie filmu), vystoupí čtyřicet účinkujících na kolečkových bruslích, koloběžkách, kolech, jednokolkách, tříkolkách, kolonožkách nebo minikolech. Mezi nimi i mistři světa, Evropy ve freestyle na koloběžkách, na in-line bruslích nebo na kolech, ale i vítězové soutěže Česko Slovensko má talent. Chybět nebudou originální Michalovy vynálezy ze samolepicí pásky a také unikátní laserová kouzla v podání Lasermana.

Více informací na www.fantazienakoleckach.cz