Dyzajn Market zve všechny na jarní přehlídku

Přijďte se stát na chvíli dyzajnérem do kreativní zóny jarního Dyzajn marketu! Jarní Dyzajn market si pro své návštěvníky opět připravil kreativní zónu, tentokrát nejen pro děti, plnou zajímavých workshopů a tvůrčích dílen. Dyzajn market Jaro se uskuteční na piazzetě Národního Divadla o víkendu 19. – 20. března 2016 od 10:00 do 19:00 hodin a vstup je zdarma.

V  sobotu 19.3. se v kreativní zóně uskuteční workshop se značkou SRNA s recyklovanými lahvemi. Návštěvníci si vyrobí například zajímavou vázu, mísu nebo skleničku na pití. Dostanou skvělou příležitost pracovat se sklem, být kreativní a vdechnout starým věcem určeným k vyhození nový příběh. Během workshopu s Kalografií si děti budou malovat blátem na obličej. Ponrepo si připravilo oblíbenou animační dílnu, kde si děti i jejich rodiče vytvoří krátký film. S účastnící se značkou Krasohledy si návštěvníci vyrobí svůj originální a unikátní krasohled.

V neděli 20.3. se rodiče a děti mohou těšit na workshop s jazykovou školou Keytone, Unlimited design a Papírnou. Společně s Cyrilem Dunděrou si složíte i vlastní tašku nebo batoh.

V rámci doprovodného kulturního programu se návštěvníci mohou těšit na představení pro děti i dospělé divadelních spolků Buchty a loutky a Kaká. V sobotu mimo jiné vystoupí i Tanita Yankova a Michael Lužný. Písně známých autorů v nevšedním podání s minimalistickými prvky kytary, zpěvu, zvonkohry a tamburíny. V neděli Piazzetu rozehraje a roztančí kapela Olats Otesoc v čele s herečkou, blogerkou a vítězkou StarDance Maruškou Doležalovou.

Kulturninovinky.cz jsou mediálním partnerem projektu Dyzajn Market.