olympic

Duben ve znamení hvězdných Čechomor a Olympic, populární talk show i charitativních benefic

Duben je v plném proudu a s ním i hudební produkce pořádaná na půdě Malostranské besedy. Do konce měsíce můžete zajít na dvojkoncerty kapel Olympic a Čechomor, vystoupení swingového zpěváka Jana Smigmatora se Swinging Q, pobavit se na populární talk show 7 pádů Honzy Dědka a oblíbené Barování se Sandrou Novákovou a Filipem Rajmontem nebo svou účastí přispět dobré věci na dvou benefičních večerech. 

K nejzvučnějším dubnovým jménům patří samozřejmě Olympic a Čechomor. Obě kapely zahrají v Malostranské besedě hned dvakrát. Milovníky swingu zase spíše nadchne jméno Jana Smigmatora, který u nás vystoupí se svým Swinging Q. Dále namátkou Ivan Hlas Trio, Joe Karafiát, Lili Marlene či Slávek Janoušek a Luboš Vondrák. Je to opět pestrá směsice, ze které si každý může najít to své.

V dubnu budou mít svá pravidelná pokračování dva populární pořady – Barování se Sandrou Novákovou a Filipem Rajmontem a 7 pádů Honzy Dědka. Pozvání do večerní talk show tentokrát přijali moderátor Alexandra Hemala, herečka Anna Fialová, zpěvák Václav Noid Bárta, herec Pavel Liška a jako speciální host se představí ATMO Music.

Ve spolupráci s Asistencí o.p.s. se uskuteční benefiční koncert pro mladou a odvážnou slečnu Sofii, která je upoutaná na mechanický vozík a pro samostatný život potřebuje 15 hodin asistence denně. Chystanou beneficí jí chceme pomoci usnadnit její těžký osud. Proběhne i druhý benefiční koncert Nadačního fondu Modré rybky, na kterém tentokrát vystoupí český písničkář a básník Jiří Dědeček.