RockOpera Praha

Divácky nejlépe hodnoceným kusem pražské scény RockOpera Praha je Anna Karenina

Kvalita textů a hudby, výkony zpěváků a akrobatů, živá kapela, kostýmy či scénografie. Dle výsledků divácké ankety provedené divadlem RockOpera Praha, které se zúčastnilo celkem 193 osob, si loňská premiéra Anna Karenina vede na výbornou. Nezaváhala ani v jednom aspektu a v celkovém hodnocení se objevovaly přívlastky jako bezkonkurenčně nejlepší, skvělé, výjimečné a jiné. Nejbližší termín, kdy můžete představení sami ohodnotit, je ve středu 6. dubna od 19 hodin.

Podle slov producentky RockOpera Praha Pavly Forest je divácké hodnocení krásné a motivující. Obzvlášť jí těší, že si diváci všímají a oceňují přesně ty atributy, na kterých RockOpera Praha svou produkci staví, jako je kvalita textů, hudby, přes výkony všech účinkujících, kapely hrající přímo na pódiu, až po kostýmy, scénu, světla či ozvučení.

Jak Forest i do budoucna chce se svým týmem vytvářet výjimečná a originální představení. Vidět by to mělo být už při letošní premiéře.

Nejnovější dílo RockOpera Praha Anna Karenina se inspiruje známým příběhem o zásahu vášně do osudu poměrně vyrovnaného manželského páru na motivy románu Lva Nikolajeviče Tolstého, avšak namísto v prostředí carského Ruska se ocitáme v současném světě motorkářů. V hlavních rolích se objevují Pavla Forest (Anna Karenina), Jiří Zonyga (manžel Alexej Karenin) a Jan Toužimský (milenec Alexandr Vronskij).

One comment on “Divácky nejlépe hodnoceným kusem pražské scény RockOpera Praha je Anna Karenina