Angelina Nga Le

Dělají šaty člověka? Limitovka Dyzajn marketu Jaro pod taktovkou fotografky Angeliny Nga Le!

Fotografka Angelina Nga Le je autorkou fotografií dvanácti žen oblečených do exkluzivní limitované kolekce Limitovka, kterou pro Dyzajn market ušilo 12 vybraných dyzajnérů. Hlavním tématem Limitovky jsou šaty. Dělají šaty člověka, nebo jim až člověk dodává tu pravou jedinečnost a vdechuje jim život? Co jsou šaty bez ženy? A žena bez šatů? Co definuje ženu? Tělo? Tvář? Šaty? Duše? Limitovka Jarního Dyzajn marketu vám poskytne odpovědi.

“Mé fotografie jsou jazykem, jímž komunikuji. Jsou slovy, kterými interpretuji své sny, nápady a vzpomínky.” , říká Angelina Nga Le, fotografka. Na jarní Limitovce  se podílely značky Black Mountain, Vivido, Chriss Pola, eh sisters, Liuc, La Klara, Baby Olé, TATE, YAXI TAXI, pu55ycat, Fraise a Barbora. Návrhářka Lucie Černohorská (Black Mountain) tvrdí, že “šaty dělá výjimečnými až jejich nositelka”. A o tom se právě i my sami chceme přesvědčit.

Fotky jsou koncipovány tak, aby si každá žena mohla představit sama sebe právě v těch daných šatech. Tato celá nová limitovaná kolekce šatů 12ti návrhářek bude rovněž k mání na jarním Dyzajn marketu, který se uskuteční 19. – 20. března na piazzetě Národního divadla.

Ku příležitosti představení Limitovky připravila Angelina Nga Le svou letošní první výstavu. Vernisáž proběhne ve středu 9. března od 17:00 hodin v kavárně VinCaffé (Blahníkova 3, Praha 3). 12 návrhářek, 12 šatů, 12 jedinečných žen. Každá je jiná, každá má svůj osud, své radosti i strasti a všechny spojuje láska k šatům a svému ženství. Přijďte si tohle s námi ověřit na vernisáž, kde mnohé nositelky šatů uvidíte nejen na fotkách a budete mít jedinečnou příležitost si prohlédnout jarní Limitovku jako první!