BATMAN

Batman Day se letos poprvé slaví i v Česku

Batman Day má již pětiletou tradici a 15. 9. se tak pozornost komiksového světa opět upře výhradně na Batmana. I čeští fanoušci se mají na co těšit. Samotný Batman Day připadá na 15. 9., největší knihkupecká síť LUXOR společně s Nakladatelstvím CREW však připravila celý týden plný akcí a zvláštních nabídek. Až do 21. 9. si tedy mohou všichni fanoušci netopýřího hrdiny Batmana přijít na své.

U příležitosti Batman Day vychází speciální komiks, který se na pulty knihkupců dostane právě 15. 9. Jde o dílo Enrica Mariniho BATMAN: MŮJ TEMNÝ PRINC. Slavný kreslíř zde s respektem, ale po svém pracuje s postavami Batmana a Jokera. Jeho výrazný, nespoutaný styl dodává známým postavám nový rozměr.

Na další atrakci se fanoušci můžou těšit přímo v Paláci knih Luxor: po celý týden zde bude umístěn Youbox, kde se návštěvníci budou moci vyfotit s tematickým fotopozadím Batman a fotku si domů zdarma odnést na památku.

Nakladatelství CREW oslaví Batman Day také slevami ve svém e-shopu, ale pozor – jde jen o sobotu 15.9.! Během Batman-týdne dostane každý, kdo si v Luxoru koupí Mariniho Batmana, jako dárek krásný plakát. Nakladatelství CREW také nabídne slevy ve výši 25 % na další vybrané komiksy. Určitě se tedy vyplatí právě v tomhle týdnu některou z poboček Luxoru navštívit!