5. rodinný festival Kefír na zámku Kačina

Rodinný festival Kefír představuje program pátého ročníku na zámku Kačina. Letos poprvé na něm návštěvníci také přenocují.

Nejdelší Kefír v pětileté historii mezinárodního bejbypankového festivalu se letos uskuteční 2. září od 10 hodin na zámku Kačina a v přilehlém parku ve Svatém Mikuláši u Kutné Hory. Vůbec poprvé si na něm rodiče s dětmi vedle sobotního hudebního, divadelního a zážitkového programu plného živé kultury užijí také nejdelší programovou atrakci – Kefírovskou ČS neboli Čtvrť snů, stezku odvahy i čtenou pohádku na dobrou noc v podání Kašpárka v rohlíku nebo známých herců. V neděli 3. září ráno pak zažijí největší snídani na světě pro tisíc lidí u jediného stolu.

Stejně jako v uplynulých letech láká festival Kefír na bohatý a neotřelý hudební program napříč žánry, který se odehraje na dvou pódiích v zámeckém parku. „Na hlavní stagi vystoupí například Bára Poláková, Michal Malátný s Kolínským Big Bandem, Vypsaná Fixa, Kapitán Demo či holandská skupina Bazzookas, která vedle hlavní stage zahraje také na svém žlutém americkém školním autobusu,“ říká programový ředitel festivalu Kefír Michal Thomes. Hlavním koncertem Kefíru bude jako vždy vystoupení Kašpárka v rohlíku, tentokrát půjde o speciální koncert k desátému výročí fungování této bejbypankové kapely.

Více informací na www.festivalkefir.cz